Image Alt
Make your dreams come true

Účesy na bežné nosenie

Účesy na bežné nosenie

Nudí vás starý účes a chcete zmenu? Vyskúšajte niečo nové. Čoraz častejšie si ženy volia za účesy vrkoče, pretože vyzerajú prirodzene a sú jednoduché na úpravu. S vrkočmi od nás môžete byť akákoľvek chcete. Nežná a dievčenská, alebo tvrdohlavá rebelka, ktorá si ide za svojim cieľom. A to každý všedný deň.

Už nemusíte vstávať o hodinu skôr, aby váš účes vyzeral skutočne dobre. Už nemusíte krotiť svoje neskrotné kučery. Zabudnite na hodiny pred zrkadlom so žehličkou, alebo kulmou v ruke. Účesy vrkoče naberajú na popularite a sú naozaj nenáročné na údržbu. Vyberte si klasické francúzske, alebo komplikované zapletané. Hodia sa každému a na každú príležitosť.

Vedeli ste, že okrem toho, že sú praktické, chránia vaše vlasy pred poškodením? Minimalizujú riziko poškodenia vlasov a pomáhajú ich udržiavať hydratované. Vlasy tak ostávajú zdravé a lesklé. Bez drahých kozmetických prípravkov a vlasových kúr.

A ak nám dovolíte popustiť uzdu fantázie, môžeme sa pohrať s rôznymi farbami a vzormi. Vykročte z davu a užite si svoj nový look. Zabudnite na tú šedú myšku vo vás a sledujte, ako sa za vami budú všetci otáčať.

Predstavte si, ako sa prechádzate mestom s účesom, ktorý odráža vašu osobnosť a vkus. Možno ste milovníčka prírody a chcete mať vo svojich vlasoch kvetinový motív. Alebo ste vášnivá tanečnica, ktorá si želá vrkoče s farebnými stuhami. Možnosti sú nekonečné a my vám radi pomôžeme nájsť ten správny účes pre vás.

Máte obavy, že vrkoče nie sú pre vás? Nebojte sa! Existuje toľko rôznych spôsobov, ako ich zapojiť do vášho účesu, že určite nájdete ten pravý pre seba. Môžete si ich nechať urobiť len na jednej strane hlavy, alebo ich skombinovať s elegantným drdolom. Vrkoče môžete nosiť aj vo forme korunky okolo hlavy, alebo ako doplnok k voľne rozpusteným vlasom.

A čo keď máte kratšie vlasy? Ani to nie je problém! Aj s kratšími vlasmi sa dajú urobiť nádherné vrkoče, ktoré dodajú vášmu účesu šmrnc a originalitu. Stačí len trochu kreativity a odvahy.

Vrkoče sú skutočne univerzálnym účesom, ktorý sa hodí na bežné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti. Môžete si ich nechať urobiť na svadbu, ples, alebo na rande. A keď sa vám prestanú páčiť, jednoducho ich rozpustíte a máte zase úplne iný účes.

Tak neváhajte a vyskúšajte niečo nové. S vrkočmi od nás môžete byť akákoľvek chcete. Nežná a dievčenská, alebo tvrdohlavá rebelka, ktorá si ide za svojim cieľom. A to každý všedný deň. Urobte zo svojho účesu niečo výnimočné a nechajte svet vidieť vašu jedinečnosť.

Rezervujte si váš termín na Vrkoče ešte dnes.

Ďalšie fotografie