• Working Days

    9:00 - 18:00

  • Saturday

    8:00 - 13:00

  • Sunday

    Closed

Svadobný účes na tri spôsoby

  /    /  Svadobný účes na tri spôsoby

SVADOBNÝ ÚČES NA TRI SPÔSOBY

Máme pre vás pripravený svadobný účes, ktorý vám pomôže pripraviť nevestu na jej veľký deň. Pomocou kanekalonu vás naučíme zapliesť účes hodný princeznej.
Online školenie ponúka možnosť získať potrebné znalosti na diaľku z pohodlia vášho domova bez nutnosti cestovania a narušenia vašich pracovných povinností.
 
V prípade svadobného účesu s kanekalonom sa naučíte jeden účes na tri spôsoby – ideálne riešenie pre náročné nevesty. Pre nevestu je dôležitý každý detail – od výberu svadobného oblečenia až po to, ako bude vyzerať. A práve účes je jednou z vecí, ktoré môžu urobiť obrovský rozdiel v celkovom vzhľade. Každá nevesta plánujúca svoj vysnívaný deň je pre každú braiderku výzva. Svadobný účes musí byť nielen krásy a elegantný, ale aj praktický ako komfortný po celý deň. My vám ukážeme ako túto výzvu zvládnuť, čo najlepšie.
 
Ako to bude prebiehať?
 
23.5.2023 bude prebiehať online prenos naživo, kde sa budete môcť pripojiť a dávať otázky priamo počas školenia. Ak to nestihnete, vôbec nevadí. Záznam z tohto prenosu bude uložený na našom školiacom účte, kde nájdete všetky potrebné informácie a presný návod na ovládnutie tohto svadobného účesu ako aj jeho variácií. Po dobu jedného mesiaca budete mať neobmedzený prístup k videám s návodom a vysvetlením postupu, ktoré vás naučia všetko, čo potrebujete vedieť.
 
Nečakajte a vstúpte do nášho sveta online školení. certifikát budeme zasielať elektronicky.
 
 
Cena školenia je 89,- EUR (vrátane DPH)
 

    Category